Oferta domów a

Wszystkim, którzy marzą o własnym zakątku z dala od zgiełku miasta, o spędzaniu wolnych chwil w zaciszu własnego ogródka, o bezpiecznym miejscu do zabaw dla dzieci - oferujemy  nowoczesne domy jednorodzinne na Osiedlu „Leśna Osada”. To idealne miejsce dla osób poszukujących przestrzeni, ciszy i ceniących sobie kontakt z naturą. 

Osiedle „Leśna Osada” to kameralny klimat a jednocześnie, ze względu na położenie  pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą, możliwość szybkiego dostępu do miasta. To możliwość wyboru między zaciszem własnego ogrodu a atrakcjami oferowanymi przez pobliskie aglomeracje miejskie.

Główne zalety Osiedla „Leśna Osada” to:

Poniżej przedstawiamy projekty domów, z których możecie Państwo wybrać ten najbardziej odpowiadający Waszym oczekiwaniom. Projekty domów wybraliśmy z kolekcji  Muratora oraz z katalogu Galerii Domów. W sprzedaży posiadamy cztery rodzaje domów. Istnieje także możliwość zrealizowania indywidualnego projektu. Jeżeli chcecie Państwo zamieszkać w okolicach Torunia – Osiedle „Leśna Osada” to idealne miejsce.

tel. 693-127-844 / 845
NOWE DOMY NA SPRZEDAŻ
Osiedle Leśna Osada - Czarno Błoto
Torunia - Bydgoszcz trasa nr 80.