Historia

Firma PHU Pietrzak jest firmą rodzinną, działającą na polskim rynku od 1996 roku. Założona przez Jerzego Pietrzaka, pod nazwą Usługi Budowlane Pietrzak, od początku swojej działalności świadczyła szeroki zakres usług budowlanych. Specjalizowaliśmy się m.in. w budowie:

W 2004 roku firma przekształciła się w Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pietrzak Waldemar i Jarosław. Nadal naszym celem było świadczenie usług remontowo – budowlanych oraz utrzymanie jak najlepszej jakości wykonywanych prac. 

Kolejny ważny moment dla rozwoju naszej firmy przypada na rok 2007. Zwiększyliśmy wówczas nasze zaplecze techniczne m.in. o tzw. mixokreta, betonomieszarki i koparko – ładowarki oraz poszerzyliśmy wachlarz oferowanych usług. Od tej pory stałymi elementami naszej oferty są:

Kilka następnych lat działalności firmy to intensywny rozwój i zdobywanie nowych Klientów co zaowocowało stabilną pozycją firmy na kujawsko – pomorskim rynku budowlanym. Na przestrzeni tych kilkunastu lat działalności zrealizowaliśmy dziesiątki prac z zakresu budownictwa ogólnego, mieszkaniowego i przemysłowego. Wraz z rozwojem firmy sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę.

Kolejny przełomowy moment w rozwoju naszej firmy związany jest z rozpoczęciem w 2012 roku działalności developerskiej. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku mieszkaniowego, postanowiliśmy tworzyć nowoczesne i atrakcyjne miejsca zamieszkania, dla osób poszukujących swojej bezpiecznej przystani – wymarzonego domu. W tym celu zakupiliśmy grunty pod planowane inwestycje na obrzeżach miasta Torunia: 

Przy zakupie gruntów zwracaliśmy szczególną uwagę na ich lokalizację, mając na względzie komfort przyszłych mieszkańców. Są to miejsca atrakcyjne zarówno pod względem otoczenia, jak i komunikacji – z łatwym dojazdem do pobliskich miast. W związku z tym, w chwili obecnej możemy zaoferować Państwu, poza usługami ogólnobudowlanymi, również sprzedaż działek budowlanych wraz z kompleksowym wykonaniem domu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

tel. 693-127-844 / 845
NOWE DOMY NA SPRZEDAŻ
Osiedle Leśna Osada - Czarno Błoto
Torunia - Bydgoszcz trasa nr 80.